O nas

Cyfrowa drukarnia Kolumb – jakość przede wszystkim 

Drukarnia Kolumb działa w Katowicach już od 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii pozwoliło nam stać się jedną z największych i najbardziej cenionych firm poligraficznych na Śląsku. Dbamy o satysfakcję każdego klienta, zapewniając najwyższej jakości usługi połączone z konkurencyjnymi cenami.

Jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. W naszej firmie wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością, aby zapewnić drukarni Kolumb efektywną pracę i dynamiczny rozwój, a Państwu pełne zadowolenie ze współpracy z nami.  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidulanie i z pełnym zaangażowaniem.

Tani druk online – reklama, która się opłaca

Jako drukarnia cyfrowa proponujemy bezpieczne i szybkie zakupy online. Nasza oferta obejmuje profesjonalny i tani druk książek, gazet, plakatów, ulotek, folderów i wizytówek. Posiadamy bogaty wybór kalendarzy reklamowych dostosowanych do różnych potrzeb klientów. Można u nas zamówić druk zaproszeń, kartek świątecznych i okolicznościowych oraz bonów upominkowych. Chętnie podejmujemy się także druku na gadżetach oraz różnego rodzaju upominkach reklamowych. Realizujemy również niestandardowe zamówienia.