Długopisy z nadrukiem – musisz je mieć!

dlugopisy z nadrukiem

Spersonalizowany nadruk na gadżetach i upominkach to świetny pomysł na reklamę, ale także poprawienie wizerunku firmy lub marki czy po prostu podkreślenie swojego profesjonalizmu. Długopis z nazwą czy logiem firmy to jeden z najpopularniejszych i najbardziej funkcjonalnych gadżetów, jakimi można obdarować swojego klienta czy kontrahenta.

Długopisy reklamowe są niezwykle praktycznym narzędziem – wręczając je mamy pewność, że osoby, które je dostały, zatrzymają go i będą wykorzystywać na co dzień. Posiadając taki długopis reklamowy w domu, wzmacnia się świadomość marki, co jest szczególnie ważne w przypadku planowania długoterminowych kampanii reklamowych. Szeroka oferta Drukarni Kolumb pozwoli Ci na dobranie takiego produktu, który spełni Twoje oczekiwania i sprosta Twoim możliwościom finansowym.

Długopis na Twoją miarę

Jeśli szukasz oryginalnego gadżetu reklamowego w niskiej cenie – postaw na plastikowy długopis z nadrukiem UV z dowolnej grafiki, zdjęcia, nazwy, czy logo w pełnym kolorze. Klasyczna biel długopisu może zostać urozmaicona kontrastową barwą: czerwienią, zielenią, żółcią, granatem czy pomarańczem lub metalowym, srebrnym dodatkiem. Dzięki naszym specjalistycznym sprzętom i nowoczesnym technologiom możemy zagwarantować naszym klientom fotograficzną jakość, wyrazistość i pełną ostrość wydruku. Jeśli jednak szukasz produktu z górnej półki, wyjątkowego, eleganckiego, a przede wszystkim solidnego, postaw na długopis wykonany z z metalu ze stylowym grawerem. Oferujemy różnorodną kolorystykę: od ciekawych błękitów i czerwieni, aż po klasyczne szarości czy czerń.

Oryginalna forma reklamy

Wykorzystaj w pełni moc długopisów reklamowych w bezpośrednich kontaktach z klientami, czy to indywidualnymi, czy biznesowymi. Gwarantujemy, że zostaną one docenione i zachowane, w przeciwieństwie do ulotek czy broszur, które często lądują w śmietnikach. Zainwestuj w długopisy z niebanalnym nadrukiem, by zaskoczyć swoich klientów i zyskać lub wzmocnić obecny wizerunek eksperta i lidera w swojej branży.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie opracujemy projekt skrojony na miarę Twoich potrzeb, który spełni Twoje wymagania, ale tez idealnie wpasuje się w każdą kampanię reklamową.